AKYA AVI BABA OGLUN HATIRALARINDA UNUTULMAZ OLUR

Akya Avı Baba Oğlun Hatıralarında Unutulmaz Olur :

Akya avı

AKYA AVI BABA OGLUN HATIRALARINDA UNUTULMAZ OLUR

Baba, oğluyla çok özel anıları olsun ister, çocuk da babası ile yaşadığı güzel günleri hatıralarının en güzel köşesinde muhafaza ederek, hayata daha güzel ve sağlıklı bakmak ister. Baba ve oğul arasında her yaş diliminde yaşananlar çok özeldir. Ama bunlar içinde en çok hatırlanan ve paylaşılan deniz ve balıkla ilgili olanlardır.

AKYA AVI BABA OGLUN HATIRALARINDA UNUTULMAZ OLUR

Avcılık, karın doyurmak bağlamında hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Ayrıca avcılık bir erkeğin kendisini topluma ispatlama ve olgunlaşıp güçlendiğini gösterme yoludur. Kendine yeterli olabilmenin bir anlamada ilk ispat yoludur. Kendini ve çevresini besleyen erkek o toplumda eş seçmede üstünlük kazanan ve ilk aile kurma şansını elde eden iktidar sahibi kişidir. Bu ilkel zihnimizin bize öğrettiği en önemli vasıftır. Günümüzde her şey değişik iş gruplarının üretimi sayesinde kolayca önümüze geldiği için önemli olan başarılı olduğumuz bir dalda çalışarak para kazanmaktır. Ama toplum ne kadar gelişirse gelişsin, iş kolları ne kadar uzmanlaşmaya giderse gitsin, avcılık her zaman karnını doyurmak adına önemli olmuştur. Bu temel psikolojik ve sosyal yaklaşımlarımızdan bir tanesidir.

AKYA AVI BABA OGLUN HATIRALARINDA UNUTULMAZ OLUR

Durum böyle olunca babanın oğluna ispat edecekleri ve oğlunda babaya göstereceği avcılık yetenekleri olması gerekir. Bu bağlamda baba ve oğlu balık avına çıktıklarında bunun yolu açılmış olur. Bir de güzel bir trofe avı yapmışlarsa keyiflerine diyecek yoktur. Bir süre sonra avın kimin tarafından yapıldığı önemini kaybeder. Avın birlikte yapılmış olması ve o anın paylaşılmış olması önemli olmaya başlar. Daha da ilerleyen zaman diliminde o an birlikte yaşanan çok özel bir zaman dilimi olarak hafızalarda en değerli yerini alır.

AKYA AVI BABA OGLUN HATIRALARINDA UNUTULMAZ OLUR

Baba için üzerinden yıllar geçmiş trofe avı en değerli aynıyken, çocuk için babası ile yaşadığı en değerli hazinedir. Çünkü en zor zamanlarda o an yaşanan başarı hissi ona güç verir. En güç işleri başarmasını sağlar. Sağlıklı toplumların baba ve oğlun deniz ve balıkta yaşadığı paylaşımlara çok fazla ihtiyacı vardır. Ama unutmamak gerekir ki, bu paylaşımların baba ve oğlun ilgisini çeken hobiler olması birinci önceliktir. Yoksa aynı duygu başka paylaşımlarda da bulunabilir. Önemli olan güçlü özelliklere sahip paylaşımların yaşanmasıdır. Hobiler içinde toplumların en önemsedikleri paylaşım balık avıdır.

AKYA AVI BABA OGLUN HATIRALARINDA UNUTULMAZ OLUR

SINARIT AVI BEREKETI BABA OGLU COK SEVINDIRDI

Baba Oğlun Akya Avı Videosuhttps://youtu.be/LjNwwRQuchU

Akya Avı Baba Oğlun Hatıralarında Unutulmaz Olur

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.