BAYANLAR BALIK AVINA CIKARSA NE OLUR

Bayanlar Balık Avına Çıkarsa Ne Olur :

“Yazılı Orkinos Avı Videosu”

BAYANLAR BALIK AVINA CIKARSA NE OLUR

İlhan ve özge ile iki gün akşam suyu, son gün sabah suyu olmak üzere üç günlük bir balık avı turu programı hazırladık. İlk gün Sulu Adada İlhanın 2 – 3 Kg Yazılı Orkinos avlarıyla geçti.

BAYANLAR BALIK AVINA CIKARSA NE OLUR

İkinci gün saat 15.30 da Adrasan Sahilinde buluşup Sulu Ada istikametine doğru balık avına başladık. Sulu Adaya kadar oltalarımıza balık vurmadı. Yol boyunca sohbet ederken zaman hızla geçti. Güney rüzgarından korunacak şekilde kıyıya paralele olarak ilerledik. Adaya geçecek kadar ilerlediğimizde güney rüzgarı güney batıya dönerek adaya geçişimizi kolaylaştırmıştı.

BAYANLAR BALIK AVINA CIKARSA NE OLUR

Sulu Adaya henüz varmıştık. Adaya paralel gitmeye başladığımızda oltanın kaloması hızla akmaya başlamıştı. İlk balık İlhanın oltaya vurmuştu. İlhan keyifle balıkla mücadele ederek balığı teknenin yanına kadar getirip, kuyruğundan yakalayarak tekneye aldı. Biraz sonra benim oltaya yemlik bir balık takıldı. İkinci yemlik için dolaşmaya başladık. Artık sıra Özge’deydi.

Oltaları suya bıraktık. Kısa bir süre sonra Özge’nin oltasının kaloması hızla boşaldı. Özge hemen balıkla mücadeleye başladı. Bunun üzerine İlhanla ikimiz oltalarımızı çektik. Özge’nin balık avına yardıma başladık.

Uzun bir süre Yazılı Orkinos kalomayı boşaltarak mücadelesine devam etti. Güzel mücadele oluyordu. Özge yılmadan Yazılı Orkinosla olan mücadelesine devam etti. Bir süre sonra Yazılı Orkinos teknenin altında gözüktü. İlhan takımı eline alarak çekmeye başladı. Rapala yandan geçtiği için kolayca yırtılabilir bir durumdaydı. Kancanın takıldığı yerin yırtılmaması için çaba göstererek balığı teknenin yanına aldık. Balığın uygun anını bir süre bekledik. Sonra balığı yırtmadan sağlam bir şekilde tekneye almayı başardık.

Özge, İlhandan sonra 2,5 – 3 kg Yazılı Orkinos avlayarak sırayı bozmamış oldu. Ama bizim gözümüz hep yemlik balık avındaydı. Zaman hızla ilerliyordu. Büyük balık avı için çok fazla zaman kalmamıştı. Zaman ilerlediği için artık sırada Akya avı vardı. Akya avı için avladığımız tek yemlik balıkla Akya oltasını hazırladık. Sonra itinayla suya bıraktık. Aklımızda 20 Kg civarı Akya avı vardı. Kısmet …

CIFTLERIN BIRBIRINE DESTEGI BUYUK BALIK AVINI OLAGAN KILAR

Bayanların Balık Avı Kısmetine Örnek Video: https://youtu.be/ZmtKROf3gUg

Bayanlar Balık Avına Çıkarsa Ne Olur

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

BAYANLAR BALIK AVINA CIKARSA NE OLUR için 2 cevap

  1. İlhan Torak der ki:

    Esimle bize çok güzel bir tatil anısı bıraktınız, tşk.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.