AKYA AVI YAPARAK BUYUK BALIK HEDEFINE ULASTI

Akya Avı Yaparak Büyük Balık Hedefine Ulaştı :

AKYA AVI YAPARAK BUYUK BALIK HEDEFINE ULASTI

Amatör balık avı tutkunları Adrasan’ı büyük balık avı yapılan önemli bir balık merası olarak kabul etmektedir. Bu yüzden de ilk fırsatta Adrasan’da büyük balık avı yapma hayallerini gerçekleştirmek için gelmektedir. İnsanların bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için 2003 senesinden beri Adrasan Balık olarak hizmet vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz bir çok balık avı turunda bir çok insan bu hayalini gerçekleştirme fırsatı buldu. Böylece bundan sonraki hayatlarında balık avına büyük balık için çıkan avcılar oldular. Artık onlar için küçük balık, büyük balığın yemi ve balık miktarını arttırıcı lokomotif güç olmaktan başka bir anlam taşımamaktadır. Onlar küçük balık dostu, büyük balık avcısı oldular. Büyük balık avı yaparak avcılık güdülerini en üst düzeyde tatmin ederken, çevrelerindeki dostlarını balığa doyurup küçük balığın büyümesine ve böylece balık stokumuzun hızla artmasına da katkıda bulunurlar.

AKYA AVI YAPARAK BUYUK BALIK HEDEFINE ULASTI

Çok güzel bir Adrasan sabahında güneş doğmadan buluştuk. Biz Adrasan Koyunda yemlik Palamut için yüzey sırtısı yaparken, güneş daha yeni doğmaya başlamıştı. Bu sene ne hikmetse hep güzel havaların olduğu sakin günlerde trofe balık avı yaptık. Havanın sakin hali ikimizi de çok umutlandırmıştı. Böyle güzel bir güne, iri bir trofe avı yakışırdı.

AKYA AVI YAPARAK BUYUK BALIK HEDEFINE ULASTI

Sulu Adaya Giderken Yem Balığı Avı

Yol boyunca yemlik Palamut avı yaparak Sulu Adaya gittik. Sulu Adanın etrafında bir kaç tur attıktan sonra, Akya oltasını hazırlamak için adanın açığına çıktık. Akya oltaları hazır olunca, sıra ile oltaları denizin mavi derinliklerinde Akya ile buluşması umuduyla bıraktık.

Oltalar mavi derinliklerdeki yerini alınca içimizi trofe balık heyecanı kaplamıştı. Akya bizi çok bekletmedi. Adanın etrafında dolaşırken kaloma hızla boşalmaya başladı. Akya oltadaydı. Büyük bir heyecanla önce diğer oltayı toplayıp ayak altından kaldırdık. Artık Akya ile mücadeleye hazırdık. Akya ile mücadelemiz çok keyifli sürüyordu. Serkan için bu Akya avı büyük balık tecrübesi adına çok şeyler öğretmekteydi. Keyifle devam eden mücadele yarım saat kadar sürdü. Balığı tekneye aldığımızda artık Serkan’ın trofe balık hayalleri gerçek olmuştu. Artık hedefte daha büyük trofeler vardı.

Akya Avı Yaparak Büyük Balık Hedefine Ulaştı

Büyük Balık Avı Videosuhttps://youtu.be/z8zIfruQH9I

Akya Avı Yaparak Büyük Balık Hedefine Ulaştı

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.