BAYANLARIN BALIK AVI KISMETINE GUZEL BIR ORNEK

Bayanların Balık Avı Kısmetine Güzel Bir Örnek :

Burcu, ilk defa bir balık avına çıkıyordu. Balık avı yapabilirsek, bu onun ilk balığı olacaktı.

Oltaları denize bıraktıktan sonra sohbet başladı. Balık avından ve Adrasan otellerinden bahsettik. Balık avı turuna katılan herkes öncelikle, daha önceden telefonda konuştuğumuz balık avı tur şeklini, balık avı esnasında daha detaylı öğrenmek ister. Hemen hemen her balık avı turunda, bu konular tekrarlanır. Bu sebeple, web sitemizde en detaylı anlattım yaptığımız yazı TUR ŞEKLİ dir. Balık avı konusunda konuşma tatmin edici düzeye ulaşınca, konu Adrasan, Adrasan otelleri ve pansiyonları olur. Adrasan’da konaklamayan katılımcıların en çok öğrenmek istedikleri konu, bir dahaki gelişlerinde, Adrasan’da konaklamak isterlerse hangi otelin kendileri için daha uygun olacağıdır. Adrasan otelleri hakkında bilgi alırlar. Bu sebeple http://www.adrasanbalik.com sitesini hazırlarken; OTELLER,  ADRASAN OTEL VE PANSİYON REHBERİ olmak üzer birkaç yazıyla, Adrasan’da tatil geçirmek isteyenleri bilgilendirmeyi amaçladık.

Bu şekilde sohbet koyulaşırken Burcu’nun kaloma hızla boşalmaya başladı. Kalomanın akışına bakılacak olursa, gelen Yazılı Orkinostu. Hemen tekneyi durdurup, balığı çekmeye başladık. Burcu heyecanla ilk balık avını teknede görebilmek için oltayı olanca gücüyle sarıyordu. O balıkla mücadele ederken Özgür teknenin önünde, ben teknenin arkasında video çekerek Burcu’nun ilk avını belgelemeye çalışıyorduk. Burcu, artık yorulmaya başladığı esnada, balık tekneye iyice yaklaşmıştı. Olta takımının kurşunları, kamışın uç kısmındaki porselen halkaya dayanmasına rağmen Burcu, heyecanla balığı çekmeye çalışıyordu. Özgür’ün hatırlatmasıyla, oltanın makine kısmını geriye uzatarak, takımın ucundaki misinayı elle çekti. Özgür de uzanıp, Yazılı Orkinosu tekneye aldı.

Burcu ilk balık avını 1,5 kg bir Yazılı Orkinos avlayarak yapmış oldu. Onun için güzel bir başlangıçtı. Balık avı turu boyunca birkaç tane daha Yazılı Orkinos avladık. Balık avı oldukça güzel bir havada, keyifle geçti. Burcu’yu bu ilk balık avından dolayı kutluyorum.

Balık avı boyunca yemlik olabilecek boyutta bir balık avı yapamadığımız için büyük balık avı için olta hazırlayamadık. Bu turda büyük balık avı yapma şansımız olmadı.

BALIK AVI

Büyük Balık Avı Videosuhttps://youtu.be/k8NUCMudNi4

Bayanların Balık Avı Kısmetine Güzel Bir Örnek

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.