CIFTLERIN BALIK AVI MACERALARI DAHA KEYIFLIDIR

Çiftlerin Balık Avı Maceraları Daha Keyiflidir :

“Yazılı Orkinos Avı Videosu”

Balık avı turu sabah güneşin doğuşuyla başladı. Bu tur Burcu ilk balık avı macerası olacaktı. Acaba bu ilk katıldığı balık avı turunda balık avı yapabilecek miydi?

Oltaları denize bıraktıktan sonra, sohbet edip kahvaltımızı yaptık. Balık avı turlarından ve Adrasan otellerinden bahsettik. Özellikle katılımcılar daha önceden sormamışlarsa, balık avı esnasında balık avı tur şeklinin nasıl olacağını öğrenmek ister.  Hemen hemen her balık avı turunda, bu konular detaylandırılır. Bu sebeple, web sitemizde en detaylı anlattım yaptığımız yazı TUR ŞEKLİ dir. Daha sonra konu Adrasan, Adrasan otelleri ve pansiyonları olur. Adrasan’da konaklamayan katılımcıların en çok öğrenmek istedikleri konu, bir daha ki gelişlerinde Adrasan’da konaklamak isterlerse hangi otelin kendileri için daha uygun olacağını sorarlar. Adrasan otelleri hakkında bilgi alırlar. Bu sebeple http://www.adrasanbalik.com sitesini hazırlarken; OTELLER,  ADRASAN OTEL VE PANSİYON REHBERİ olmak üzer birkaç yazıyla, Adrasan’da tatil geçirmek isteyenleri bilgilendirmeyi amaçladık.

Bu şekilde sohbet koyulaşırken, Burcu’nun kaloma hızla boşalmaya başladı. Kalomanın akışına bakılacak olursa, gelen Yazılı Orkinostu. Hemen tekneyi durdurup, balığı çekmeye başladık. Burcu heyecanla, ilk balık avını teknede görebilmek için, oltayı olanca gücüyle sarıyordu. O balıkla mücadele ederken Özgür teknenin önünde, ben teknenin arkasında video çekerek, Burcu’nun ilk avını belgelemeye çalışıyorduk. Burcu, artık yorulmaya başladığı esnada, balık tekneye iyice yaklaşmıştı. Olta takımının kurşunları, kamışın uç kısmındaki porselen halkaya dayanmasına rağmen Burcu, heyecanla balığı çekmeye çalışıyordu. Özgür’ün hatırlatmasıyla, oltanın makine kısmını geriye uzatarak, takımın ucundaki misinayı elle çekti. Özgür de uzanıp, Yazılı Orkinosu tekneye aldı.

Burcu’ya ilk balık avında 1,5 kg bir Yazılı Orkinos avı yapmak kısmet oldu. Onun için güzel bir başlangıçtı. Balık avı turu boyunca, birkaç tane daha Yazılı Orkino avladık. Balık avı, oldukça güzel bir havada, keyifle geçti. Burcu’yu, ilk balık avı başarısından dolayı   kutluyorum.

Gelecek sefer inşallah daha büyük balıkların avını da yapmak kısmet olur. Bu sefer Yazılı Orkinos Avıyla mutlu olduk.

BUYUK BALIK AVI

Büyük Balık Avı Videosuhttps://youtu.be/xZ304CzkGCw

Çiftlerin Balık Avı Maceraları Daha Keyiflidir

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.