BAYANLARIN BALIK AVI VIDEOLARI ONLARIN AVCILIGINA DELILDIR

Bayanların Balık Avı Videoları Onların Avcılığına Delildir :

Bayanların Balık Avı Videoları

BAYANLARIN BALIK AVI VIDEOLARI ONLARIN AVCILIGINA DELILDIR

Son yıllarda bayanların balık avı turlarına ilgisinde büyük artış olmaktadır. İş ortamının stresinden bunalan bayanlar eşleri, erkek ve kız arkadaşları veya yalnız balık avı turlarına katılmaktalar. Balık avı turuna katılan bayanlar deniz ortamında doğanın güzelliklerinin tadını çıkarıp kafalarını dinlerken, huzur içinde balık avı yapmak istemektedirler.

BAYANLARIN BALIK AVI VIDEOLARI ONLARIN AVCILIGINA DELILDIR

Balık avına katılan bayanların sayısı her gün attıkça, balık avı erkeklerin yapacağı iş olmaktan çıkıp, bayanlarla beraber gelinecek bir ortak hobi olmaya başlamıştır. Bu durumun yaygınlaşmasıyla şimdilerde tek başına veya kız arkadaşıyla balık avı turuna katılan bayanların sayısı artmaktadır. Yalnız tatile çıkan bayanlar için balık avı bir alternatif faaliyet olarak yerini almaya başlamıştır.

Bayanların balık avı turlarına katılımları arttıkça balık avı turlarının kalitesi de artmaya başlayacaktır. Bayanların balık avına katılma isteklerindeki artış eşlerinin balık avına olan ilgiyi arttıracağı gibi, zaten balık avına gitmeyi seven eş ve arkadaşlar içinde katılımı öncelikle tercih edilecek bir aktivite olmaktadır. Eşi ve kız arkadaşı ile balık avına katılan erkeklerin, onların balık avına katılmak istemelerinden çok mutlu olduklarını gözlemekteyim. Durum böyle olunca, erkekler de istedikleri zaman kendilerini daha iyi anlayan eşlerinden daha kolay izin koparabilmektedirler. Bu şimdilerde her iki taraf içinde aynı konuma gelmiştir.

BAYANLARIN BALIK AVI VIDEOLARI ONLARIN AVCILIGINA DELILDIR

Bayanların Balık Avı Turizmine Katılmaları

Bayanların balık avı turlarına katılmak isteklerindeki hızlı artış, ülkemizde balık avı turizminin gelişimine büyük katkı sağlayacak bir çabadır. Bir aktiviteye her kesimin aynı oranda istekli olmaya başlaması o aktivitenin yaygınlaşması adına çok önemli bir durumdur.

Balık avı turuna erkeklere nazaran daha stressiz katılan bayanların balık avındaki başarı oranları da yükselmektedir. Balık avına deniz ortamında güzel bir gün geçirip doğanın güzelliklerini seyretmek için gelen bayanlar, yakaladıkları trofe balıklar ile kendilerine olan güvenlerini de geliştirerek erkeklerin hakimiyetinde olduğu bir alana daha dahil olmanın keyfini yaşamaktadır. Bu tür kişisel tatminlerin artması daha sağlıklı bir toplum olmamız adına da çok önemlidir.

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/2chKWtiPnQE

Bayanların Balık Avı Videoları Onların Avcılığına Delildir

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.