MUCADELE KEYFINI SONUNA KADAR YASATAN YAZILI ORKINOS AVI

Mücadele Keyfini Sonuna Kadar Yaşatan Yazılı Orkinos Avı :

MUCADELE KEYFINI SONUNA KADAR YASATAN YAZILI ORKINOS AVI

Balık avında en önemli şey; negatif enerjiyi yok eden deniz ortamında stresten uzaklaşmaktır. Bunu yaparken bir de oltaya büyük balık takılırsa, negatif enerjiden uzaklaşan bünye pozitif enerjiyle dolmaya başlar. Pozitif enerjinin bir bünye için şarj edici özelliği vardır. Aynı zamanda her pozitif enerji beyin fonksiyonlarının yükselmesini sağlayarak, ilgili beyin hücrelerinin daha fazla miktarının katılımını sağlayarak beyin kapasitesinin artmasına sebep olur. Beyin kapasitesi arttığında insan, gözünün önünde olup daha önce fark edemediği pek çok şeyi açıkça fark eder. Bu fark ediş insanda yüksek bir enerjiyi dışa salarak, mutluluk hormonunun salgılanmasına neden olur. Artık o insan yeni semalara yükselmiş olduğunu bilir.

MUCADELE KEYFINI SONUNA KADAR YASATAN YAZILI ORKINOS AVI

Balık oltaya takıldığında vücut kimyasında çok önemli bir değişiklik olur ve yüksek miktarda adrenalin salgılanır. Bu insanın o an ihtiyaç duyduğu enerjiyi devreye sokarak, mücadele isteğinin artmasını ve beklenmedik problemlere hızlı çözümler bulunmasını sağlar. Bu şekilde büyük balıkla mücadele eden insan hayattan büyük keyif alır. Hedefe ulaşmak, umutların ödüllendirici bir şekilde gerçekleştirilmesi ve başarmanın mutluluğu insanı sarmalar. Bu süreç balığı tekneye alana kadar devam eder. Balığın tekneye alınması, zafer çığlığıyla gerilemeye başlar ve yerini sakinliğe bırakır.

MUCADELE KEYFINI SONUNA KADAR YASATAN YAZILI ORKINOS AVI

Mücadelesi Kendisinden Daha Güçlü Balıklar

Bu balık avı turunda da balık boyuna ve kilosuna göre çok iyi mücadele ederek, bizde daha büyük balık hissi yaratarak aldığımız keyfin daha da büyümesine sebep olmuştur. Kalomayı çekmenin şiddetine ve devamlılığına bakarak 5 -7 Kg balıkla uğraşıyormuş gibi mücadele ettik. Bu mücadele de en önemli husus; takımların 5 – 7 Kg balık avı için yetersiz oluşuydu. Bu sebeple oltanın kalomasının gevşek tutulup, bu kaloma ile balığı yorarak daha uzun sürede çekilmesini zorunlu olmasıydı. Bu uygulama, avcıların büyük balıkla ne şekilde mücadele etmesi gerektiğini en hızlı öğreten yöntemdir. Mücadele süresinin uzaması aynı zamanda “balığı kaçmadan çekebilecek miyiz?” sorusunu sürekli gündemde tutması açısından da ayrıca keyif arttırıcıdır.

Balık avında keyif, balığı çekme kısmında saklıdır. Daha üst düzey keyif ise, balığı bırakma kısmındadır. Bu üst düzey keyif deniz temizliği ve balığın arttırılmasının garantisidir. Bu sağlandığında ülke refahının artacağı kesindir.

Büyük Balık Avı Videosuhttps://youtu.be/4M1_TVsYL7c

Mücadele Keyfini Sonuna Kadar Yaşatan Yazılı Orkinos Avı

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.