Rapala ile Dip Sırtısıyla Lagos Avı Videosu

Rapala ile Dip Sırtısıyla Lagos Avı Videosu :

Adrasan Koyunda güneş doğarken denize açılmaya başlamıştık. Hava ve deniz çok güzeldi. Koy içinde bir süre yemlik Palamut avı için dolaştıktan sonra, Sulu adanın yolunu tuttuk.

Rapala ile Dip Sırtısıyla Lagos Avı Videosu

Hava güzel olunca etrafın güzellikleri de daha çok kendini gösterme fırsatı bulduğu için Adrasan çok güzel gözüküyordu. Adrasan’ın eşsiz güzelliklerini seyrederek ve olta çekerek Sulu Adaya doğru yol almaya başladık. Deniz çarşaf gibiydi. Ama tek tük birkaç hareketin dışında denizde kıpırtı yoktu. Kısmet deyip yolumuza devam ettik. Sulu Adaya kadar yolda hiç bir şey vurmadı. Sulu Adanın pek çok noktasını dolaşmamıza rağmen oltalarımız boş kalmıştı. Biraz açık denize doğru açılıp adanın açıklarına da baktık. Bugün deniz de, hava gibi durgundu. Saatler ilerleyip Sulu Adanın güneyini çekerken güneyden hava sertleşmeye başlayınca, yönümüzü Adrasan Koyuna çevirip yol almaya başladık. Hacivat Burnuna kadar Palamut için sırtı çekmeye devam ettik.

Rapala ile Dip Sırtısıyla Lagos Avı Videosu

Hacivat burnunu geçtikten bir süre sonra dip rapalası ile dip sırtısı çekerek Koya doğru gitmeye karar verdik. Adrasan Fenerinin önüne gelene kadar birkaç Balon Balığı dışında hareket olmamıştı. Adrasan Fenerinin önünden geçip dümeni açığa doğru kırdıktan kısa bir süre sonra kaloma hızla akmaya başladı. Gelen balığın Balon Balığı olmadığı açıktı. Hemen tekneyi durdurup mücadeleye başladık. Gelen balık çok büyük bir şey değil gibiydi. Oltaya asılış şekline bakılacak olursa, Lagos geliyordu. Arkadaşlar Lagos olma ihtimalini duyunca, oltayı daha keyifle çekmeye başladılar. Çok sürmeden balık teknenin altında gözükmüştü. Gelen Lagos – Kum Gridasıydı.

Adrasan Koyu, Sulu Ada gidiş, Sulu Ada çevresi ve Sulu Adadan Adrasan Koyuna dönüş dahil 4 saattir oltalara takılmasını beklediğimiz balık, sonunda Adrasan Feneri açığında oltamıza takılmıştı. çok dolaşmıştık. Ama şimdi oltamızda bir büyük balık vardı. Lagos avıyla, giderek düşmeye başlayan hevesimiz tepe yapmıştı. Daha öğleden sonra çıkacağımız av saatlerimiz vardı. Bakalım öğleden sonra kısmetimiz nasıl olacaktı?

Rapala ile Dip Sırtısıyla Lagos Avı Videosu

OLTA ILE BUYUK BALIK AVI

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/h1GR9bB7mr4

Rapala ile Dip Sırtısıyla Lagos Avı Videosu

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Rapala ile Dip Sırtısıyla Lagos Avı Videosu için 2 cevap

  1. erdal der ki:

    Menderes Bey
    hep başkasına ait olan video ve resimleri izlediğimiz bu sitede kendi videomuzu izlemek kısmetmiş. Herşey için çok teşekkürler. En kısa zamanda tekrarlamak üzere

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.