SINARIT AVI VIDEOLARI

Sinarit Avı Videoları :

İki gün önce, Atilla ile çıktığımız balık avından, dip rapalası kullandığımız dip oltaları ile 2 ve 3 Kg iki Sinarit, 4 Kg bir Lagos avı ile dönmüştük. Bu avdan sonraki gün, Mustafa Abi ile Atilla balık avına çıktılar. Beni de çağırdılar ama, bu gruba bende katıldığımda Mustafa Abi, “üç kişi olta atmayalım” diyerek, olta atmadığı için, Mustafa Abi de olta atsın diye, ben gitmedim. Onlar bu avdan, 3 ve 4 Kg üç adet Sinarit, 4Kg iki adet Lagos ile döndüler.

Sinarit Avı Videoları

Bugün Mustafa Abi ile Atilla dünden hızlarını alamamış olmalılar ki, yine balığa çıktı. Bizde onlara nispet, aile saadeti yapıp, Gönül ile çıktım. Gönül’ü zaman zaman deniz tuttuğu için nadiren Gönülle balık avına çıkabiliyoruz. Bugün de hava çok güzeldi. Gönül’ü deniz hiç tutmadı.

Sinarit Avı Videoları

Balık avına Adrasan Fenerinin açığında, dip rapalası ile dip sırtısı yaparak başladık. Küçük Kelleci Burnuna kadar bir hareket olmadı. Zaman sohbet ederek geçti. Küçük Kelleci Burnunu geçtiğimiz de, benim kaloma boşalmaya başladı. Oltayı kontrol ettiğimde, 2 Kg civarı ufak bir balık olduğunu anlayarak, tekneyi durdurmadan balığı çekmeye başladım. Ben balığı çekerken, Gönül’ün kaloma şiddetle boşalmaya başladı. Tekneyi açığa alıp ikimiz de oltaları çekmeye başladık. Bende, 1,5 Kg Lagos, Gönül’de 5 Kg Sinarit vardı. Sinariti aldık. Lagosu Tut Bırak Yöntemine uygun olarak geri bıraktık.

Sinarit Avı Videoları

Beş adalar İstikametinde Büyük balık Avı

Oltalar suda Beş Adalara doğru yol almaya başladık. Yolda oltalarımıza oldukça büyük balıklar atladı. Bu balıklarla mücadele ederken iki tane olta takımı kopardık. Bir tane olta takımını da takıldığı yerden kurtaramayıp şamandıra bağlayıp bıraktık.

Beş Adalara geçerken, Gönül’ün kaloma yine şiddetle boşalmaya başladı. Tekneyi durdurup oltaları çekmeye başladık. 15 dakikalık mücadele sonrası 4 Kg Lagos‘u tekneye aldık. Balığı tekne aldıktan kısa bir süre sonra Beş Adalarda Mustafa Abilerle karşılaştık. Atilla bizim Sinarit ve Lagos avı videosunu çekti.

Sinarit Avı Videosuhttps://youtu.be/g61Y4JloziE

Sinarit Avı Videoları

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.