BALIK VE DENIZ SEVGISI OPERASYONU BUYUK BALIK AVIYLA BASARIYA ULASTI

Balık Ve Deniz Sevgisi Operasyonu Büyük Balık Avıyla Başarıya Ulaştı :

BALIK VE DENIZ SEVGISI OPERASYONU BUYUK BALIK AVIYLA BASARIYA ULASTI

Nejat Ersoy, oğlu Ali ile katıldıkları Akya avı turunda; çıkrık makineli kamış olta kullanarak, yemli dip sırtısı yöntemiyle, Adrasan Tuzla Koyu açığında avladığımız 8 Kg Akya avı.

BALIK VE DENIZ SEVGISI OPERASYONU BUYUK BALIK AVIYLA BASARIYA ULASTI

Nejat bey, oğlu Ali’ye balık avı sevgisini aşılamak için katıldığı balık avı turunda, önce Akya avı için Palamut avı yaparak balık avı turuna başladık. Adrasan Feneri açığında 6 – 7 yemlik Palamut avı yaptıktan sonra Tuzla Koyuna giderek yemli dip oltası yöntemiyle Akya avı yapmaya çalıştık. Palamut avının yoğun av temposundan sonra balık avı hızımız düşmüştü. Buna karşılık hepimizi büyük balık avı heyecanı sarmıştı. Büyük balık avı yapacağımıza dair büyük bir heyecanla olta çektik.

BALIK VE DENIZ SEVGISI OPERASYONU BUYUK BALIK AVIYLA BASARIYA ULASTI

Bu sene bu bölge büyük balık avı açısından çok bereketli olduğu için her an büyük balığın oltamıza vurmasını bekliyorduk. Nejat bey ve oğlu Ali Palamut avı ile balık avına iyice ısındıkları için bu ava bir de Akya yakalamak çok yakışacaktı. Onların bu istekli halleri, Akya avlamamızı kolaylaştıracağını düşünüyordum. Artık balık avı turunun sonlarına gelmiştik. Saat iyice ilerlemiş öğlen olmuştu. Tam balık avı turunun son saatlerinde kaloma hızla boşalmaya başladı. Teknede heyecan son haddine ulaştı. Bu heyecan içinde tekneyi biraz açığa alarak Akya ile mücadeleye devam ettik. Balığı tekneye aldığımızda 8 Kg Akya avladığımızı gördük.

Nejat bey ve Oğlu Ali 8 Kg Akya avladı. Bu sayede balık avı turundan beklentilerini fazlasıyla gerçekleştirdiler. Nejat beyin, oğlu Ali için düşündüğü balık ve deniz sevgisi operasyonu gerçek oldu. Bu operasyon onların kısmetlerinin ve adrasanbalik.com un balık avı turu rehberlik desteğiyle başarıya ulaştı.

ADRASAN BIZE BUYUK BALIK AVINI HATIRLATAN MEKANDIR

Artık onlar için daha büyük ve çeşitli balıkların avı hedef olacak. Belki bu balıkların bir kısmını avladıktan sonra, Palamut avında olduğu gibi sportif balıkçılığa dönecekler.

Akya avı hayali kuran herkesin daha büyük Akya avları yapması dileğiyle.

SIRTI YONTEMI NEDIR CESITLERI VE UYGULANIS SEKILLERI

Yemli Dip Sırtısıyla Akya Avı Videosu: https://youtu.be/WawFz1wHZ8w

Balık Ve Deniz Sevgisi Operasyonu Büyük Balık Avıyla Başarıya Ulaştı

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.