BUYUK BALIK AVI HAYALI ADRASANDA GERCEK OLUR

Büyük Balık Avı Hayali Adrasanda Gerçek Olur :

BUYUK BALIK AVI HAYALI ADRASANDA GERCEK OLUR

Büyük Balık Avı Hayali Adrasanda Gerçek Olur

BUYUK BALIK AVI HAYALI ADRASANDA GERCEK OLUR

Ufak balığın devamlı vuruşu, balık avına yeni alışmaya çalışan insanlara çok güzel gelir. O heyecanla balık avına çıkacakları günü iple çekerler. Ama bir süre sonra daha büyük balıkların avını yapmayı arzulamaya başlarlar. Bu aşamada balık avı turuna çıkabilecekleri çok fazla alternatif yoktur.

Hemen internet üzerinde araştırmaya başlarlar. İlk karşılarına adrasanbalik, deepfishing, form sitelerinin düzenledikleri jigging turları ve bazı kentlerde düzenli balık avı yapmaya başlayan turlar çıkar. Çoğunluğu ufak balık ağırlıklı, jigging turları düzenledikleri için insanları yeterince tatmin etmeyebilir. Bu turlara katılarak yavaş yavaş büyük balık avı konusunda fikir edinmeye başlayan insanlar, daha ciddi turlar aramaya başlarlar. Bu durumda karşılarına adrasanbalık ve deepfishing siteleri çıkar. Bu siteleri inceleyen insanların iştahı o kadar kabarır ki, kilometreleri hiçe sayarak Adrasan‘ın yolunu tutarlar.

BUYUK BALIK AVI HAYALI ADRASANDA GERCEK OLUR

Adrasan, balık avı turu konusunda 2004 senesinden beri faaliyet gösteren öncü tur olması dolayısıyla, oldukça büyük bir isim yapmış durumdadır. 2004 yılına kadar kimse Adrasan ismini bilmezken, deepfishing olarak düzenlemeye başladığımız balık avı turlarından sonra hızla adını duyurmaya başlamıştır. Artık Adrasan ismi büyük balık avı ile beraber anılır olmaya başlayan bilindik bir yer olmuştur.

Büyük Balık Hayali Yazılı Orkinosla Gerçek Oldu

Büyük balık avı hayali ile Adrasan’a gelen balık avı meraklısı, bu hayalini gerçekleştirerek evine dönmüştür. Çünkü bir çok yerde büyük balık avı olarak kabul edilen 1 – 2 Kg balık avları, Adrasan için küçük balık avı mahiyetindedir. Adrasan’da 3 -4 Kg balık avı yapan balık avı sevdalısı hayatının balığını avlamış olur. Bu balık avları, Adrasan’da büyük balık avına hazırlık konusunda ilk adımları oluşturur. 3 -4 Kg balık avı yaparak tecrübe kazanan amatör balıkçılar, daha sonra 10 Kg üstü Akya avları yapmak için tekrar tekrar Adrasan’ın yolunu tutarlar. Bu turlarda tecrübe kazanan balık sevdalıları, daha sonraki aşamada kendi teknelerini alarak Adrasan’ın yolunu tutmaya başlarlar. Artık onlar usta balıkçıdır.

Büyük Balık Avı Videosuhttps://youtu.be/FjqfxRB57Ew

Büyük Balık Avı Hayali Adrasanda Gerçek Olur

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.