JIGGING TURU AKYA AVI ILE KEYIFLENDI

Jigging Turu Akya Avı ile Keyiflendi :

Balık avı keyfini, Adrasanbalik.com ile yaşamak ister misiniz?

JIGGING TURU AKYA AVI ILE KEYIFLENDI

Akya Avı Videosu  –

NAZIM AKBILEK  –  Akya Avı Videosu

Nazım büyük balık avına gönül vermiş bir arkadaşımız. Her fırsatta Adrasan’da düzenlemekte olduğumuz balık avı turlarına katılır. Jigging yöntemi, yemli dip oltası yöntemi ve dip rapalası ile dip sırtısı yöntemleriyle büyük balık avı yapmaktadır. Bazı günler hava ve balığın durumuna göre bu av yöntemlerinin hepsini deneyebiliriz.

JIGGING TURU AKYA AVI ILE KEYIFLENDI

Bu balık avı turunda önce yemlik Palamut avlayıp, yemli dip sırtısı yöntemiyle Akya avı yapmayı denedik. Bütün uğraşlarımıza rağmen, Akya avı yapamadık. Öğle molasından sonra, Pırasalı Adanın açığında jigging yöntemi ile Akya avı yapmaya karar verdik. Hedefimizde hep Akya avı vardı. Büyük bir Akya avı yapıp, güzel bir Akya avı videosu ile balık avımızı belgeleyecektik.

JIGGING TURU AKYA AVI ILE KEYIFLENDI

Öğle arasından sonra dinlenmiş ve Akya avı için yeniden hazır bir şekilde Pırasalı Adanın açığına gittik. Pırasalı Adanın açığında jigging için uygun bir yerde durarak, jigging yöntemi ile Akya avına başladık. Jig’leri suya bırakalı çok fazla olmadan bir balık önce benim oltama vurdu. Ama almadı. Hemen ardından Nazım’ın kaloma hızla boşalmaya başladı. Sabahtan beri uğraşlar nihayet netice vermiş, Akya Nazım’ın jig’ine yapışmıştı. Nazım Keyifle mücadele başladığında, ona yardımcı olmak için hemen oltamı topladım. Nazın, 20 – 25 dakikalık bir mücadeleden sonra 6 – 7 Kg Akya’yı tekneye alırken, bende Akya avı videosunu çekiyordum. Nazım’ın sevincine diyecek yoktu.

JIGGING TURU AKYA AVI ILE KEYIFLENDI

Jigging Turu Akya Avı ile Keyiflendi

Avladığımız bu Akya ile Nazım’ın jigging yöntemine inancı tam olarak artmıştı. Akya avının fotoğraflarını çektik. Sonra bir de keyifle çektiğim Akya avı videosunu seyrettik. Artık teknede büyük bir Akya ve bir de güzel bir Akya avı videosu vardı.

Yarım saat kadar daha hevesimizi almak adına ava devam ettik. Sonra oltaları topladık. Mutlu bir şekilde Adrasan Sahiline doğru dönüşe geçtik.

JIGGING TURU AKYA AVI ILE KEYIFLENDI

Jigging Turu Akya Avı ile Keyiflendi

JIGGING

Jigging yöntemiyle Akya Avı Videosuhttps://dai.ly/xoj8ei

Jigging Turu Akya Avı ile Keyiflendi

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.