UZUN ZAMANDIR HAYALINI KURUP AVLAMAYI ARZULADIKLARI AKYA AVINI YAPTILAR

Uzun Zamandır Hayalini Kurup Avlamayı Arzuladıkları Akya Avını Yaptılar :

“Akya Avı Videosu”

Adrasan’da düzenlemekte olduğumuz balık avı turlarına katılarak, uzun zamandır hayalini kurdukları Akya avını yaptılar. Bu Akya ile hayatlarının avını yaparak, yıllar süren hasrete bir son verilmiş oldular. Artık, onların büyük balık avı için gidecekleri adres belirlenmiş oldu. Bundan sonra büyük balık avı için bir arayış içinde olmalarına gerek kalmayacak. Büyük balık avı için fırsatları olduğunda Adrasan’a gelip, Adrasan’ın bereketli sularında büyük balık avı yaparak, kısmetlerini arayacaklar.

BALIK AVI TUR SEKLIMIZ OGRETICI MAHIYETTEDIR

UZUN ZAMANDIR HAYALINI KURUP AVLAMAYI ARZULADIKLARI AKYA AVINI YAPTILAR

Bu balık avında yakaladığımız Akya, onarın hayatları boyunca avladıkları en büyük balıktı. Hep hayallerini böyle büyük balık avları süslemişti. Şimdi bu balığı avlayarak yıllar süren hasrete son verirken, artık önlerinde daha büyük ve daha çeşitli büyük balık avları var. Bu arkadaşlarımızın ve diğer bütün büyün balık avı sevdalılarının azimle ve kararlılıkla büyük balık avlarına katılmaları durumunda, daha başka büyük balık avları yapma şansları da olacaktır. Büyük balık avının temelinde devamlılık ve ısrarcılık yatmaktadır. Yeterince azmeden herkes, amaçladığı sonuca mutlaka günün birinde ulaşacaklardır. Bugün olduğu gibi.

UZUN ZAMANDIR HAYALINI KURUP AVLAMAYI ARZULADIKLARI AKYA AVINI YAPTILAR

Büyük Akya avlarını böylesine güzel bir coğrafyada yapabilmek de ayrı bir dinlence kaynağıdır. İnsanlar, Adrasan’ın eşsiz doğal güzelliklerinin hakim olduğu bakir ortamının içinde, sessizliğin sesini dinleyerek dinleneme şansını elde edebiliyorlar. Bu bakımdan ortam çok huzur vericidir. Engin denizin dinginliğinde böyle güzel Akya avları yapmakta ayrı bir huzur kaynağıdır.

MUHTESEM BUYUK BALIKLA HASRET GIDERIP GERI SALDIK

UZUN ZAMANDIR HAYALINI KURUP AVLAMAYI ARZULADIKLARI AKYA AVINI YAPTILAR

Böyle güzel bir Akya avlayıp akşam oturup hep beraber bu balığı yerken, balık avı konusunda sohbet etmenin üzerine yoktur. Akya avladıktan sonra, bu Akya’nın katılımcılar ve aileleri tarafından aynı masa etrafında tüketilebiliyor olması, ayrı bir güzellik. Amatör balıkçının en güzel özelliği; öğrenmek için çok çabalamak, öğrenmenin getirisi olan avı yapmak ve o avı dostları ve ailesiyle hemen avın yapıldığı yerde paylaşıp, sohbetini yapmaktır.

BUYUK BALIK AVI HAYALDI ADRASANDA GERCEK OLDU

Hayali Kurulan Büyük balık Avı Videosu: https://youtu.be/Y4SmlhgM4e8

Uzun Zamandır Hayalini Kurup Avlamayı Arzuladıkları Akya Avını Yaptılar

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.