AKYA AVI YAPARAK KUCUK BALIK SEVDASINDAN VAZGECTILER

Akya Avı Yaparak Küçük Balık Sevdasından Vazgeçtiler :

AKYA AVI YAPARAK KUCUK BALIK SEVDASINDAN VAZGECTILER

Bir çok insan için büyük balık avı yapmak hayal gibi bir şeydir. “Bizim denizlerimizde böyle büyük balıklar var mı?” sorusunu kim bilir kaç kere duydum. Üstelik insanlar bizim sitemizdeki balık avı videolarında ve resimlerinde bu türden büyük balıkları gördükleri halde, bu soruyu sorma ihtiyacı duymaktadır. Çünkü nereye baksalar insanlar hep ufak balık avlama çabasındadır. Bunun sebebi, bütün avcılar kolay avı severler. Bu av şekli masrafsızdır ve çok aşırı bilgi de istemez. Üstelik ihtiyaç duyulan malzeme her yerden kolayca temin edilebilir.

BALAYINDA AKYA AVI COSKUSU

AKYA AVI YAPARAK KUCUK BALIK SEVDASINDAN VAZGECTILER

Küçük balığın iyice azaldığı ve avlamanın zorlaştığı bir ortamda büyük balık avı yapmak daha da zordur. Bu zorluğun yanında, pek çok avlanma yöntemini bilmek gerektiğinden çok fazla zaman ve emek ister. Her avlanma yönteminin de kendine özgü malzemesi vardır. Bu malzemeler genellikle pahalıdır. Zaman, emek, bilgi, maliyet ve sabır bir araya gelmeden büyük balık avı yapılamaz. Bütün bu unsurları bir araya getirdik ve büyük balığı da avladık diyelim. İş bitti mi? Hayır. Balığı tekneye kadar çekmek ve en emniyetli şekilde tekneye almak gerekir. Bu da ancak tecrübeyle olur. Tecrübe yoksa, bütün unsurları bir araya getirip avladığımız balığı kaçırırız. Kaçan balık moralleri çok bozar. Ama en iyi eğitim de kaçan balığın bizde yarattığı travmanın oluşturduğu hırstır. Bu hırs ile bütün bilgilerimizi yeni baştan gözden geçiririz. Bu, bilgimizin bir üst seviyeye çıkması için çok önemli bir fırsattır.

AKYA AVI YAPARAK KUCUK BALIK SEVDASINDAN VAZGECTILER

Küçük balıktan sıkılan, büyük balık avlamak arzusu ile bizi arar ve rezervasyon yaptırır. Bizimle çıktığı turda büyük balık avı ve avcılığı konusunda pek çok şey öğrenir. Bu bilgileri kullanarak bir de büyük balık avı yaparsa, o kişi artık büyük balık avcısı olur. Bu turda arkadaşlar büyük balık avı konusunda pek çok şey öğrenip, bunları uygulayarak büyük balık avcısı olmak konusunda çok ciddi adım atarlar. Onları bu avlarından dolayı tebrik edip, bütün avlarının en az bu kadar verimli geçmesini dilerim.

Akya Avı Yaparak Küçük Balık Sevdasından Vazgeçtiler

BUYUK BALIK AVI YAPMANIN TECRUBESINI YASAMAK GUZELDIR

Büyük Balık Avı Videosuhttps://youtu.be/kX6Tw3EdApo

Akya Avı Yaparak Küçük Balık Sevdasından Vazgeçtiler

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.