BAYANLARIN BALIK AVI VIDEOLARI ONLARIN BASARISINA DELILDIR

Bayanların Balık Avı Videoları Onların Başarısına Delildir:

Bayanların Balık Avı Videoları

Cengiz ile uzun zamandır tanışıyoruz. Yıllar önce Akya avı için Adrasan’a gelmiş ve beraber balık avı turuna çıkmıştık. Geçmişte, Akya avı yapmak kısmet olmamıştı. Aradan yıllar geçti, nihayet bu sene yine balık avı turuna çıkmak kısmet oldu. Cengiz, bu seneki balık avı turuna eşi Elif ile beraber geldi. Bu seneki turda, aile birliğinin oluşturduğu sinerji işe yaradı. 6 – 7 Kg bir Akya hayali kuruyorlardı.

BAYANLARIN BALIK AVI VIDEOLARI ONLARIN BASARISINA DELILDIR

Bu balık avı turunda, av merası olarak Sulu Adayı seçmiştik. Sulu Adaya kadar, yeterli miktarda Palamut avı yapmıştık. Sulu Adada hemen Akya avı için, Akya oltasını hazırlayıp denize bıraktık. Sulu Adanın açık kısmını ilk çekişimizde, Elif’in elindeki çıkrık oltanın kaloması, amansız bir hızla çekilmeye başladı. Altımız kayalık olduğu için, tekneyi açık denize çevirerek, adadan uzaklaşmaya başladık. Elif’in zorlandığını görünce, oltayı alıp Akya avımızla ilgili durumu anlamaya çalıştım. Oltanın çekmesinden ve basışından Akya’nın büyük bir şey olma ihtimali çok fazlaydı. Olta, Akya’ya yandan geçmemişse, oldukça büyük bir Akya avı yapmıştık.

BALIK AVINA KATILAN CIFTIN KISMETLERININ DEGERLENDIRILMESI

Akya, kalomayı boşalttıkça, tekne ile açığa doğru giderek, Akya’yı yorarak çekmeye çalıştık. Durduğumuzda, Akya çok sert mücadele ediyordu. Sonunda, Akya teknenin altında büyük daireler çizerek yukarı doğru gelmeye başlamıştı. Akya’nın sudaki bu görüntüsü, Akya avının en güzel anıdır. Bu görüntüyü izledikten sonra, Akya’yı geri salsak, içim cız etmez. Akya’nın yukarı gelişini, parıldamasını, yukarı geldikçe büyümesini suda görmek çok güzel bir duygu.

BAYANLARIN BALIK AVI VIDEOLARI ONLARIN BASARISINA DELILDIR

Teknenin yanına geldiğinde, Akya’nın büyüklüğü ortaya çıkmıştı. Balığın büyüklü hepimizi şok etmişti. Özellikle teknenin altından dönerek yukarı gelişi çok etkileyiciydi. Hepimiz büyülenmiş gözlerle balığa bakıyorduk. Tam teknenin yanına geldiğinde uzanıp tekneye aldım. Artık koça balık yanımızdaydı. Çok daha büyük gözüküyordu.

Cengiz ile Elif 6 – 7 Kg Akya avı beklerken, 30 Kg Akya avı yapmışlardı. Akya’yı tekneye aldığımızda ikisi de şoktaydı.

BALIK AVI HATUNSUZ OLMAZ

Büyük Balık Avı Videosu: https://www.dailymotion.com/embed/x25n9ka

Bayanların Balık Avı Videoları Onların Başarısına Delildir

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.