HERKES BUYUK BALIK AVI TECRUBESINI YASAMALI

Herkes Büyük Balık Avı Tecrübesini Yaşamalı :

HERKES BUYUK BALIK AVI TECRUBESINI YASAMALI

Olgunlaşmamış ürün hasat edilirse üretici bu işten zararlı çıkar. Bu yeryüzünde ticaretten, verimlilikten ve değer bilme kavramlarından haberdar olan herkes için böyledir. Bu kurala uyulup hasat, ürünün olgunlaştığı zaman yapılırsa, bu işten üretici de, tüketici de fayda elde eder. Bu ekonominin gelişmesi ve büyümesi anlamına gelir.

HERKES BUYUK BALIK AVI TECRUBESINI YASAMALI

Balık avında durum böyle midir? Sorusuna verilecek cevap genellikle koca bir hayırdır. Bu hayır cevabını evet cevabına çevirebilmenin yolu; avcılığın olgunlaşmış büyük balığa kaydırılmasıdır.

HERKES BUYUK BALIK AVI TECRUBESINI YASAMALI

Ufak balık avı başlangıçta yapılması kolay, masrafsız ve anlaşılması daha kolay olduğu için tercih edilir. Avcı biraz ustalaşmaya başladığında ufak balık avından keyif almamaya başlar. Aklını hep büyük balık avı kurcalayıp durur. Bir fırsatını bulup bu konuda bilgi edinip büyük balık avına yönelmenin yollarını araştırmaya başlar.

Büyük balık avında kısa zamanda bilgi edinip ustalaşmanın yolu, bu işten anlayan bir ustanın balık avı turuna katılmaktan geçer. Bu usta avcı size, ustalığını tarif edecek zihinsel kabiliyete sahipse ve eğitimcilik yanı da varsa, çok faydalı olacaktır. Böyle bir ustayı bulduğunuzda pek çok şeyi kısa zamanda uygulamalı olarak öğrenme fırsatını elde edersiniz.

Büyük Balık Avlayanın Ufaklarla İşi Olmaz

Büyük balık avı yapan kimse için ufak balık avı son bulur. Artık onun için ufak balık avı bir anlam ifade etmez. Büyük balık avında öğrendiği bilgilerle daha ileri seviye avcı olduğunu görenler, balık avından daha büyük keyif almaya başlar. Öğrenmek ve öğrendiklerini uygulamak insanı daha fazla araştırmacı yapar. Ustalaşan ve üst seviye bilgiyle donanan avcı denize ve orada yaşayan canlılara karşı daha şefkatli olmaya başlar. Artık sadece yiyeceği balığı alıkoyan, yemeyeceği balığı geri salan bir avcı olur.

Balık avında en son nokta; avı geri salmaktır. Bu insanı çok olgunlaştırır. Balığı geri salan avcı, saldığı balığın üretkenliğinden dolayı balık yakalamayı hak eden kimse olur. Çünkü saldığı balığın dünyaya getirdiği balığı avlama şansına sahip olacaktır. Bunu bir verip, bin almak olarak tanımlamak çok mümkündür.

Yormadan Çekilen Balık Videosuhttps://youtu.be/rQEZ76gXZfc

Herkes Büyük Balık Avı Tecrübesini Yaşamalı

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

HERKES BUYUK BALIK AVI TECRUBESINI YASAMALI için 2 cevap

 1. CANER OKUYAN der ki:

  ÇALIŞMA ŞEKLİNİZİ FACE DEN İZLİYORUM. BİR KAÇ AY ÖNCE DE BİR KEZ SİZİ TELEFONLA ARAMIŞTIM VE SEZONU MAYIS GİBİ AÇTIĞINIZI SÖYLEMİŞTİNİZ.
  SÖYLEDİĞİM GİBİ İNTERNET ORTAMINDA İZLEYEBİLDİĞİM KADARIYLA İLKELİ – BİLİNÇLİ BİR AV PROGRAMINIZ VAR Kİ AYRICA TAKDİRE DEĞER BULUYORUM. SİZİNLE AVA ÇIKMAYI ARZU EDİYORUM. ANCAK GEREKLİ MALZEME VE ÜCRET KONUSUNDA BENİ AYDINLATABİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM.

  SAYGILARIMLA,

  CANER OKUYAN
  EMEKLİ GAZİ BİNBAŞI….

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.