HEVESLE CIKILAN AVLARIN SONUNDA GELEN DEVASA AKYA

Hevesle Çıkılan Avların Sonunda Gelen Devasa Akya :

Pozitif enerji insanları her zaman amaçlarına ulaştırır. Heves ve isteği olmayanın eylemi de olamaz. Heves ve istekle harekete geçenin yapacağı işte korkusunun olmaması gerekir. Korku negatif yük taşır. Yapılacak eylemin başarısının önündeki en büyük engeldir. Korku heves ve isteği de yok eder. Bu durumda geriye başarısızlık kalır. Korkunun temelinde bilgi ve tecrübe eksikliği yatmaktadır. Böyle bir durumda kişinin kendine olan güveni azalır. Hareket kabiliyeti zayıflar. Kendi kendini başarısızlığa mahkum eder.

HEVESLE CIKILAN AVLARIN SONUNDA GELEN DEVASA AKYA

Kaptana Güvenmenin Avın Başarısı Üzerindeki Etkisi

Amatör avcı katıldığı balık avı turunda kaptanının bilgi ve tecrübesine güvenmelidir. Eğer tereddüttü varsa o tura katılmamalıdır. Güven tam olmazsa tereddüt ve şüphe insanın içindeki korkuları tetikler. Bu durumda pek çok hata birbirini izler. Sonuç hüsran olur. Güvenin olmadığı yerden olumlu sonuç çıkmaz.

HEVESLE CIKILAN AVLARIN SONUNDA GELEN DEVASA AKYA

Kaptana güven konusunda bir sıkıntı yoksa ortamda pozitif enerji oluşur. Bu pozitif enerji, herkesin birbirine uygun hareket etmesiyle sinerjiye dönüşür. Bu sayede uyumlu bir çalışma başlar. Herkes birbirinin eksiğini tamamlar. Böylece oluşan iş birliği başarıyı beraberinde getirir. Her başarı güveni arttırır.

HEVESLE CIKILAN AVLARIN SONUNDA GELEN DEVASA AKYA

Pozitif Enerjiyle Gelen Büyük Balık Avı

Bugünkü büyük balık avı turuna arkadaşlarımız büyük bir hevesle geldi. Büyük balık avı yapacaklarına dair inançları tamdı. Bunu her cümlelerinde ifade ediyorlardı. Bu tür bir hevesi gördüğümde içinden “bugün büyük balık avı yapacağız” derim. Bugüne kadar edindiğim tecrübeler bunu göstermektedir.

HEVESLE CIKILAN AVLARIN SONUNDA GELEN DEVASA AKYA

Yemlik balık avını kısa sürede tamamladık. 2 – 3 adet yemlik balık oltamıza takılınca büyük balık avına başladık. Son tutulan yemi canlı yem olarak kullandık. Canlı yemle dip sırtısı çekerek büyük balık arayışına başladık.

Büyük balık arayışımız da çok uzun sürmedi. Kısa süre sonra büyük balık olanca gücüyle kalomayı boşaltmaya başladı. Arkadaşlar yemlik balık avı yaparken öğrendiklerini büyük balıkla mücadelede kullanmaya başladılar. Yorulan oltayı diğerine vererek dinlenme şansı buldu. Yarım saatlik mücadeleden sonra Akya teknenin altında gözüktü. Arkadaşlar biraz yorulmuştu. Ama gelen balık için değerdi. Hiç acele etmeden Akya’yı teknenin yanına yaklaştırdık. Tekneye aldığımızda arkadaşlar gözlerine inanamıyordu. Teknede büyük bir sevinç vardı. Hevesle çıkılan avdan büyük bir Akya yakalayarak döndük.

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/ck8Q9IP35_8

Hevesle Çıkılan Avların Sonunda Gelen Devasa Akya

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.