ILK BUYUK BALIKLARI AKYA OLDU

ilk Büyük Balıkları Akya Oldu :

ILK BUYUK BALIKLARI AKYA OLDU

Büyük balık avı her amatör balıkçının hayalini süslemektedir. Bir gün büyük balığın bol olduğu bir yerde av yapmayı hepimiz hayal ederiz. Bu hayal aklımızdan hiç gitmez. Ne zaman bulsak canımız tatil yapmak istese aklımıza gelir. Bu yüzden internet başında kim bilir kaç saatler geçiririz. Kimimiz internette yaptığımız araştırmalar ve seyrettiğimiz balık avı videolarından sonra edindiğimiz bilgiye dayanarak malzeme toplamaya bile başlarız. Hangi balığa hangi malzeme ve takım derken ipin ucu kaçar. Sonra balık avı turu aramaya ve turlara katılmaya başlarız. Balık avladıkça daha büyüğüne doğru kaymak isteriz.

ILK BUYUK BALIKLARI AKYA OLDU

Sizin İçin Büyük Balık Ne Kadar Olmalıdır?

Kimimizin büyük balık algısı 5 Kg iken, kimimizin büyük balık algısı 50 Kg dır.  Bu avlanacak balığın türüne göre de değişir. Örneğin Akya avlamak hayali kuran birisi için 20 – 30 Kg bir balık çok büyükken Sinarit, Lagos, Fangri ve Trança avlamak isteyen birisi için 5 -10 Kg balık çok büyüktür. Değerli balıkların avı zor olduğu için daha kolay avlanan türlerle başlayıp daha sonra daha zor avlara doğru kayarız.

ILK BUYUK BALIKLARI AKYA OLDU

Büyük Balık Avında Kolay Avlanma Yolu Nedir?

Büyük balık avında en kolay yol canlı yemle yapılan avlardır. Canlı yem her zaman büyük avantaj sağlar. Zaten büyük balık, yemin peşinde olduğu için o dönem yediği ufak balıkları canlı yem olarak kullanırsak, balık avlamak konusunda büyük avantaj elde etmiş oluruz. Her zaman balığın kolay bulup yediği ufak balık en doğru yemdir.

ILK BUYUK BALIKLARI AKYA OLDU

Büyük Balık Avında Zor Avlanma Yolu Nedir?

Büyük balığı canlı yemin azaldığı veya az av verdiği zamanlarda sahte yemle avlamak daha doğru olacaktır. Bu zamanlar genellikle son baharın ilerleyen zamanları, kış ayları ve ilk bahar aylarıdır. Suyun nispeten daha soğuk olduğu dönemlerde özellikle Sinarit ve Lagos daha çok kıyı yapması, amatör balıkçı için bu balıkların avını kolay hale getirir.

İlk Büyük Balıkları Akya Oldu

Büyük Balık Avı Videosu: https://dai.ly/x25tnhe

İlk Büyük Balıkları Akya Oldu

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.