BABA KIZ BUYUK BALIK AVI KEYFINI ANCAK BOYLE CIKARABILIR

Baba Kız Büyük Balık Avı Keyfini Ancak Böyle Çıkarabilir :

Bazı insanlar çok kısmetlidir. Balık avında da bu kısmetleri devam eder. Hep merak etmişimdir. Bu kısmetlerinin sebebi nedir?

BABA KIZ BUYUK BALIK AVI KEYFINI ANCAK BOYLE CIKARABILIR

Uzun zamandır bu konu üzerinde düşünüyorum. Birçok kısmetli insanı karşılaştırdım. “Bunların ortak özellikleri nelerdir?” diye analizler yaptım. Onlarla bu konu hakkında pek çok konuşma yaptım. Etrafımda çok kısmetli olan insanlarla konuyu tartıştım. Her konuşmada birkaç ortak nokta ortaya çıktı. Bu ortak noktalar rastgele, nasip ve kısmetti.

BABA KIZ BUYUK BALIK AVI KEYFINI ANCAK BOYLE CIKARABILIR

Bazı İnsanlarda Rastgele, Nasip ve Kısmet Nasıl Daha Fazla Olabiliyor?

Yaptığımız analizlerde edindiğimiz ortak sonuç şu oldu. Bu insanların hepsinin ortak noktası yaptıkları iş inanarak yapmalarıydı. Balık avına içlerinde hiç bir tereddüt duymadan geliyorlardı. Bu inanç onları başarıya taşıyan en önemli unsurdu. Bu inancın yanında içlerinde hiçbir tereddüt taşımıyorlardı.

BABA KIZ BUYUK BALIK AVI KEYFINI ANCAK BOYLE CIKARABILIR

Tereddüt insanın içindeki inancı kemiren ve onun başarısız olmasına sebep olan unsurdur. “Acaba” kelimesini içinde barındıran her düşünce başarısızlığın temel mimarıdır. Zaten çevremizdeki başarılı insanları incelersek hepsinin ortak noktasının yaptıkları işe tereddütsüz inanmalarıdır. Başarısızlığı hiç düşünmezler. Her ne problem çıkarsa çıksın onlara engel olamayacaklarını düşünürler. Önlerine çıkan problemleri çözerek yollarına devam ederler. Önlerine çıkacak problemleri öğrenme ve kendilerini geliştirme vesilesi olarak görürler. Bu durumda onlar için başarı, hak edilmiş sonuçlardır.

BABA KIZ BUYUK BALIK AVI KEYFINI ANCAK BOYLE CIKARABILIR

Baba Kız Büyük Balık Avlamaya Geldiler

Büyük balık avı yapacaklarına dair içlerinde hiçbir tereddüt yoktu. Kaza ara büyük balık avı yapamasalar çok mu önemliydi? Hayır. Aslında onlar güzel bir balık avı gününü beraberce yaşamaya gelmişlerdi. Beraberce geçirecekleri güzel bir günün keyfini sürerken, öğreneceklerini ve paylaşacakları her şeyi kendilerine kar sayıyorlardı. Bu düşüncelerle çıktıkları hiçbir balık avından elleri boş dönmemişlerdi. Bu avda da başarılı olacakları konusunda kuşkuları yoktu.

BABA KIZ BUYUK BALIK AVI KEYFINI ANCAK BOYLE CIKARABILIR

Adrasan koyundan yemlik balık avı arayışıyla büyük balık avı turu başladı. Oltalar suya bırakılıp kahvaltı ve sohbet faslına geçildi. Sohbet koyulaştıkça araya yemlik balıklar giriyordu. Adeta onlarda bu koyu sohbete katılmak istiyorlardı. Yemlik faslı kolay geçildi.

Hemen ardında canlı yemle büyük balık avına başlandı. Büyük balık avı birkaç merada dolaştıktan sonra çok gecikmeden kalomayı boşaltmaya başladı. Baba kız ortak mücadele ederek büyük balık avının keyfini çıkardılar. Yarım saat süren mücadeleden sonra güzel bir Akya teknedeydi. Artık sohbetimize büyük balıkta katılmıştı. Oltaları topladık. Balık avı, sohbetin ana konusu olmak üzere Adrasan Sahilinin yolunu tuttuk.

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/Xhnz-YVbkyU

Baba Kız Büyük Balık Avı Keyfini Ancak Böyle Çıkarabilir

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI HIKAYELERI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.