BALIK AVI TECRUBESI

Balık Avı Tecrübesi :

BALIK AVI TECRUBESI

İş temposu içinde bunalan insan, hayatın tekdüzeliğinden kurtulup bir şeyler öğrenerek hoşça vakit geçireceği bir uğraş arar. Bu uğraş onu hayatını kazanmak için yaptığı işin sıkıntılarından uzaklaştırarak yenileyerek daha istekli bir şekilde işinin başına dönmesini sağlar. Bu olduğu sürece kişi hobisine dört elle sarılır. Bir hobiden beklenen kişiyi tekdüzelikten kurtarıp rahatlatması ve işe hazırlamasıdır.

BALIK AVI TECRUBESI

Balık avında kişiyi rahatlatan temel unsur sudur. Su, olumsuz elektrikle dolu her insanın elektriğini alarak rahatlatır. Suyla temas eden insan olumsuz elektriği boşalttığı için rahatlayıp kendine gelince yeni bir uğraşı yapmaya hazır olur.

BALIK AVI TECRUBESI

Avcılık, çağlar boyunca insanın kendini ve ailesinin beslemenin yegane yolu olmuştur. Avcı başta kendi kendine yetebildiği ve hayatını başkasına muhtaç olmadan sürdürebildiği için güçlü hissetmesini sağlamıştır. Bu güç ile avcı her işin üstesinden gelebileceği ve doğada hep var olabileceğini bilir. Bu hayata güvenle bakmanın temel motivasyon kaynağıdır. Hayata güvenle bakan insanın gelişimi kolay olur.

BALIK AVI TECRUBESI

Yiyeceğin Balığı Avlamanın Mutluluğu

Balık avında su ile temas eden avcı rahatlayıp keyifle günün tadını çıkarırken bir de balık avı yapınca avcı hüviyetine bürünür. Ailesinin ve kendinin yiyeceğini çıkarmanın mutluluğu ve gururuyla kendini güçlü hisseder. İçinde hissettiği güç ile hem günün yorgunluğunu unutur, hem de sonraki gün başlayacak iş gününe yenilenmiş bir şekilde hazırlanmış olur.

Balık Avı Tecrübesi

Büyük bir motivasyonla işini yapan insan işinde başarılı olur. Bu şekilde işini daha istekli yapınca işinde hızlanmaya ve birim sürede daha çok iş üretmeye başlar. Bu şekilde başarılı olan insan bu başarının yeni başladığı hobinin desteği ile olduğunu fark eder. Böyle olunca da hobisine daha fazla vakit ayırır. Bu şekilde devamlılık kazanan hobide tecrübe artmaya başlar.  Daha büyük balık avlarına yönelerek tecrübesini geliştiren insan, bir konu üzerine istekle ne kadar çok eğilirse gelişimin de o kadar fazla olduğunu fark eder. Bu tecrübeyi hayatını kazandığı işine de uyguladığında, işinde üst kademelere doğru ilerleyip işini geliştirebildiğini görür.  Bu durum işi için de, hobisi için de büyük kazançtır.

Büyük Balık Avı Videosuhttps://youtu.be/5meM5Z4gjCk

Balık Avı Tecrübesi

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.