DEVAMLI BALIK TURUNA KATILANLARIN AKYA HEYECANI

Devamlı Balık Turuna Katılanların Akya Heyecanı :

DEVAMLI BALIK TURUNA KATILANLARIN AKYA HEYECANI

Her sene büyük balık avı turlarımıza katılan arkadaşlar bilgi ve tecrübelerini arttırıyorlar. Her sene balık avı yaptıkları için her seferinde büyük balık avlayabileceklerine olan inançları da artıyor. Bu şekilde yüksek motivasyonla ava gelmeleri başarılı olmalarını sağlıyor. Onların pozitif enerjileri benim de daha büyük hevesle tura çıkmamı sağlıyor. Genellikle enerjinin bu kadar yüksek olduğu avlardan elimiz boş dönmüyoruz. Bu avların en büyük özelliği büyük balık avlayacağımız konusunda en ufak tereddütün olmamasıdır. En ufak tereddüt avı olumsuz etkiler.

DEVAMLI BALIK TURUNA KATILANLARIN AKYA HEYECANI

Büyük Balık Avını Nerede Ne Zaman Kaç Kilo Yapacağız

Bu tür arkadaşlar ile balık avı turu esnasında balığın nerede, ne zaman ve kaç kilo oltamıza takılacağını tahmin etmeye çalışıyoruz. Teknedeki herkes kendi tahminlerini söylüyor. Büyük balık avı yapacağımıza dair içimizde en ufak kuşku olmuyor.

DEVAMLI BALIK TURUNA KATILANLARIN AKYA HEYECANI

Yem balığı aşaması geçmiş avları konuşup değerlendirmekle geçiyor. O avlardaki yanlış ve doğruları ortaya koyup nasıl daha iyi yapılabileceğinin analizini yapıyoruz. Bu sayede hem bilgi paylaşımında bulunup, hemde vaktin verimli geçmesini sağlamış oluyoruz. Yeni çıkan ve av verimliliğini artıracağını düşündüğümüz malzemelerin değerlendirmesini yapmayı da ihmal etmiyoruz. Bu şekilde turumuz hem çok verimli, hem de çok keyifli geçiyor. Yem balığı aşamasını tamamlayınca büyük balık için takım hazırlığına başlıyoruz.

DEVAMLI BALIK TURUNA KATILANLARIN AKYA HEYECANI

Canlı Yemle Akya Oltasının Hazırlığı

Canlı yemle Akya Oltasının hazırlanması aşaması her avcı da büyük bir heyecana sebep olur. Yeni katılan arkadaşlar Akya Oltası hazırlığını merak ve heyecanla izlerken, devamlı katılan arkadaşlar büyük balık avının başlaması heyecanını içlerinde hissederler. Takım hazırlanırken onlar balıkla nasıl mücadele edeceklerini hayallerinde canlandırmaya başlarlar. Bu yüzden biran evvel kalomanın boşalmasını ve mücadelenin başlamasını isterler.

DEVAMLI BALIK TURUNA KATILANLARIN AKYA HEYECANI

Büyük Balık Avı Mücadelesi Heyecan Vericidir

Eğer yanlarında bu avı daha önce hiç yapmamış bir arkadaşları varsa onun bu tecrübeyi yaşamasını çok isterler. Balık oltaya takılınca bir süre mücadele ettikten sonra oltayı ona verip bu avın heyecanı yaşamasını sağlarlar. Büyük balık avını bir kişinin tek başına sonuçlandırması çok zordur. Bu yüzden oltayı katılımcılar sırayla çekerler. Bu sayede her biri avın zorluğunu ve güzelliklerini yaşarlar. Bu sayede ortak bir maceraları olur. Bir araya geldiklerinde bu avı konuşup analiz yapma şansları olur. Arkadaşlar arasında paylaşılan hobiler onları birbirlerine daha fazla yaklaştırır. Beraber bir şeyleri paylaşma istekleri artar.

Büyük Balık Avının En Güzel Yanı

Avlanan büyük balığı arkadaşlar bir araya gelip aileleri ile beraber yerler. Bu ziyafet sofrası herkesi birbirine kaynaştırır. Bu sayede bu tür bir hobi arkadaşlar arasında bir ritüele dönüşebilir. Böylece her sene bu avı yapmayı gelenek haline getirirler.

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/MsUlImZ6Vdc

Devamlı Balık Turuna Katılanların Akya Heyecanı

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.