KISMETIYLE GELEN BUYUK BALIK AVINI HER SENE YAPABILIYOR

Kısmetiyle Gelen Büyük Balık Avını Her Sene Yapabiliyor:

KISMETIYLE GELEN BUYUK BALIK AVINI HER SENE YAPABILIYOR

Balık avı yapacağına inancı en üst düzeyde olan herkesin büyük balık avı şansı vardır. Tereddüt ve negatif düşünceler başarının önündeki en büyük engeldir. Oysa pozitif enerji başarıya giden yolu sonuna kadar açar.

KISMETIYLE GELEN BUYUK BALIK AVINI HER SENE YAPABILIYOR

Pozitif Enerjinin Başarı Üzerine Etkisi

Belli bir çevrede bulunan sosyal canlılar arasında elektriksel bir iletişim vardır. Bunu günlük yaşamda bilinçli bir şekilde anlamamız zordur. Ancak sonuçları itibariyle değerlendirme şansımız olabilir. Örneğin başarılı olmak istediğimiz bir işi yaparken o işi yapmak konusunda büyük bir istek içinde oluruz. O işi yaparken de büyük bir zevkle yaparız. İşi yapmak adeta bize kolaylaştırılmıştır. Başarılı olacağımız en zor işi yaparken bile bize zor gelmez. Başarılı olma hissi zorluğun üstesinden gelir. İş bitip başarı tescillenince zorluğu hatırlamayız. Büyük balık avındaki zorlu mücadeleden başarılı çıkınca da aynı hissi yaşarız.

KISMETIYLE GELEN BUYUK BALIK AVINI HER SENE YAPABILIYOR

Negatif Düşüncenin Yarattığı Başarısızlık

Negatif düşünceyle başlanan en kolay iş bile insana zor gelir. Bir süre uğraşınca başarısızlık hissi bütün zihnimizi kaplar. Vücudumuz başarısızlık hissiyle kasılmaya başlar. Yaptığımız işten keyif almaz oluruz. Hatta yaptığımız iş bize eziyet gibi gelmeye başlar. Bu durumda insan hemen o ortamdan uzaklaşmak ister. Negatif düşünce şarjın hızla tükenmesi gibidir. İstek ve enerji bir anda yok olur gider. Normal şartlarda zihinsel ve fiziksel olarak kolay olan iş bile zor gelmeye başlar.

KISMETIYLE GELEN BUYUK BALIK AVINI HER SENE YAPABILIYOR

Balık Avında Başarılı Olmanın Sırrı Pozitif Enerjide Yatmaktadır

Başarılı olmak için buna inanmak gerekir. Bu inancı kendi bilgi, tecrübe ve becerilerimize dayanarak da hissedebiliriz. Yada beraber balık avı yapacağımız usta kaptanın bilgi, tecrübe ve becerilerine duyduğumuz inançla da hissedebiliriz. Ya da bunların ikisini bir kombinasyonuna dayanarak da hissedebiliriz. Her nasıl olduğu çok önemli değildir. Sonuç olarak pozitif enerjiyi içimizde hissettiğimiz sürece başarılı olacağımız kesin gibidir.

KISMETIYLE GELEN BUYUK BALIK AVINI HER SENE YAPABILIYOR

Balık Avında Başarılı Olacağımızı Nasıl Anlarım

İlk tanışma anında veya sohbet esnasında ava katılan arkadaşım büyük balık avlayacağını söyler. Bu cümleyi kurarken, cümlenin içinde hiçbir tereddüt ifadesi bulunmaz. O anda “bugün büyük balık avı yapacağız” derim. Bir anda enerjim tavan yapar. İçimde duyduğum bu his bile bizi büyük balık avına yaklaştırmak için yeterlidir.

Bugünkü Balık Avı Kısmetimiz

Bugün güne “abi bugün büyük balık avı yapacağız” cümlesiyle başladık. Bu cümle avın nasıl geçeceğini daha baştan belirleyen cümleydi. Yemlik balık için oltaları suya bıraktık. Sabah çayı eşliğinde sohbete daldık. Daha Adrasan Koyundan çıkmadan iki tane yemlik balık avladık. Sonra oltaları toplayıp av bölgemize doğru biraz daha hızlı gitmeye başladık. Av bölgesine yaklaşınca bir tane canlı yem daha yakalamak için oltaları suya bıraktık. Av bölgesine girmeden yemlik balık oltaya takıldı. Hemen yemlik balığı Akya Oltasına canlı bir şekilde taktık. Yem balığını suya bırakır bırakmaz dalmaya başladı. Oltayı açarak onun dalma hızına yetişmeye çalıştık. Bu şekilde oltayı salarak 2 – 4 mil hızla dip sırtı çekmeye başladık. Olta yaklaşık 40 – 45 m derinden geliyordu. Bir ara biraz daha derinleştirmeye çalışırken kaloma şiddetle akmaya başladı. Çekiş hızından ve şiddetinden oltaya atlayanın Akya olduğunu anladık.

Büyük balık canlı yeme atladığında her ihtimale karşı gevşek olan kalomayı bir süre sıkmayız. Büyük balığın kancaya takıldığına ikna olana kadar bekleriz. Bu arada ne kadar kaloma boşalttığının bir önemi yoktur. Sonra kalomayı kademeli olarak sıkıp olması gereken ayara getiririz. Sonra büyük balık mücadelesi başlar.

Hava ve deniz çok güzeldi. Böylesi güzel bir günde büyük balıkla mücadeleye doym olmaz. Beraberce balıkla mücadele ettik. Yorulan oltayı diğerine veriyordu. Sonunda balık gözükmeye başladı. Su çok berrak olduğu için balığın gelişini seyretmek çok güzeldi. Sonunda teknenin yanına geldi. Hemen tekneye aldık. Pozitif enerjiyle başlayan gün büyük bir coşkuyla başarıya ulaşmıştı. Bundan daha güzel ne olabilir ki..?

Kısmetiyle Gelen Büyük Balık Avını Her Sene Yapabiliyor

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/-b5Y5w_la9U

Kısmetiyle Gelen Büyük Balık Avını Her Sene Yapabiliyor

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.