BUYUK BALIK AVI ALISKANLIK HALINE GELIR MI

Büyük Balık Avı Alışkanlık Haline Gelir Mi :

Büyük balık avlayacağına dair içinde en ufak bir kuşku olmazsa alışkanlık haline dönüşebilir. Bu ruh haline ulaşmak için elde ettiklerimizin veya kaybettiklerimizin kısmet olduğunu kavramamız gerekir. Kısmet kavramını içselleştirirsek başkasının yaptığı av içimizde kıskançlık yaratmaz. Aksine bizimde av yapma ihtimalimizin artmış olduğunu bize hatırlatır. Böylece başkasının avını kıskanmak yerine o avdan haz duyarız. Böylece içimizdeki pozitif enerji artar ve hedefe ulaşma isteğimiz kamçılanır. İçimizdeki istek ne kadar artarsa avı yapma ihtimalimiz de o kadar artar.

BUYUK BALIK AVI ALISKANLIK HALINE GELIR MI

Balık Avı Turuna Hangi Halde Çıkılmamalıdır

Balık avı yapmak konusunda içinizde kuşku varsa, başkasının avını kıskanıyorsanız, başkasının av yapma ihtimali sizi huzursuz ediyorsa sakın ava çıkmayın. Direk olarak balık haline gidin ve balığı oradan alın. Böylece paranızı boşa harcamamış olursunuz.

BUYUK BALIK AVI ALISKANLIK HALINE GELIR MI

Balık Avı Turuna Hangi Halde Çıkmakta Sakınca Yoktur

Eğer büyük balık avı hakkında pek çok şey öğrenmek istiyorsanız, balık tutanları kıskanmıyorsanız, başkalarının tuttuğu balıktan da keyif alıyorsanız, balık tutmak sizin hayati öneme sahip değilse balık avı turuna çıkmanızda hiç bir sakınca yoktur.

BUYUK BALIK AVI ALISKANLIK HALINE GELIR MI

Balık Avı Kısmet İşidir

Bu kelimede Allah’ın verdiği rızka inanmak vardır. Bunu balıkçılık teriminde “rastgele” olarak tanımlarız. Rastgele, bir tesadüfü ifade etmez. Bu bir iyi niyet temennisidir. Bu sözün muhatabı olan avcı pozitif enerjiyle yüklenir. Artık o av yapmaya hazır hale gelir. Eğer içinde av yapacağına dair inanç yüksekse avı yapma olasılığı çok yükselir. Bu motivasyon insana doğru olanları yapma yeteneği yükler. Ahenkli bir şekilde doğru olanları yapar. Doğru kararlar tam zamanında alır. Ancak bu şekilde avla rast gelinir. Kısmet gerçekleşir.

BUYUK BALIK AVI ALISKANLIK HALINE GELIR MI

Kısmeti Allah’ın takdiri, ne yaparsan yap sonucun değişmeyeceği olaylar zinciri olarak görmek doğru değildir. Kısmet, doğru olanların ahenkli bir sistematikle yapılması neticesinde ulaşılan sonuç olarak görmek daha doğru bir yorumlama olur. Allah’ın takdirinde tesadüflere yer yoktur. Bütün evren bir sistem dahilinde ahenkle çalışır. Her şey takdir edildiği gibi olur. Bize düşen olanı aklımızı kullanıp en doğru şekilde değerlendirmektir. Bu yüzden aklımızı en üst düzeyde kullanmak bir mecburiyettir.

BUYUK BALIK AVI ALISKANLIK HALINE GELIR MI

Kıskanmak Haset ve Olumsuz Düşünceler Avı Engeller

Başkasının avını kıskanan kişi kendi avını engeller. Başkasının avı karşısında içimizi olumsuz düşünceyle doldurursak doğruları yapma şansımızı yitiririz. Negatif enerji bizim başarma enerjimizi yok eder. Beynimizin doğru düşünmesini ve doğru kararları bir sistematik içinde almasını engeller. Beynimizi bloke eder. Bu halden kurtulmanın yolu negatif enerjiden uzak durmaktır. Bunu sağlayacak en önemli kaynak sudur. Eğer suyla temasımız olursa negatif enerjinin bizi istila etmesinin önüne geçebiliriz. Unutmayın abdest alınmasının sırrı budur. Su olumsuz enerjiyi yok eder. Size olumlu düşünce yolunu açar. Aklımızı doğru kullanırsak bu yolda ışık hızıyla ilerleyebiliriz. Aslında akıl hızı demek daha doğru olur.

Bizi kıskançlıktan uzaklaştıracak bir örnek verelim. Birisi bir balık avladığında veya bir başarı elde ettiğinde şöyle düşünmemiz hayrımıza olacaktır. Allah’ın ona takdir ettiğini ben mi ona yakıştıramıyorum? Allah’ın birisi için takdir ettiğini benim de takdir etmem beni yüceltmez mi? Doğru olan bu takdirin de içten ve samimi olmasıdır.

Bu düşüncelerle yapılan büyük balık avı insanda alışkanlık haline gelebilir. Bu avda da durum böyledir. Bizim başarılı olmamızda ki temel sır da budur. Biz kimsenin avını kıskanmayız. Hatta daha iyi av yapması için her türlü bilgimizi her an ulaşabileceği web sitemizde paylaşırız. İlerleyen senelerde bu bilgiler geliştikçe yeni bilgilerle güncellemesini de yaparız. İsteyen web sitemizde kendi bilgilerini de aynı doğrultuda paylaşabilir. Hatta kendi web sitesi gibi önemli gördüğü bilgilerini ve tecrübelerini de paylaşabilir. Tek kuralımız var reklam yapmamak. En doğru reklam bilgiyi paylaşmaktır. Mesele bilgiyi insanlara ulaştırmaktır. Çünkü bilgi Allah’ın bize emanetidir. Bu emanet hakkı verilerek sahibine ulaşması sağlanmalıdır. Bununda yolu bizden sonrakilere geliştirilmek üzere iletmektir.

Büyük Balık Avı Alışkanlık Haline Gelir Mi

Sıkı Mücadele Eden 30 Kg Akya Videosu: https://youtu.be/hLg-sJjptnA

Büyük Balık Avı Alışkanlık Haline Gelir Mi0 

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

BUYUK BALIK AVI ALISKANLIK HALINE GELIR MI için 4 cevap

 1. Necdet ALTINAY der ki:

  Büyük balık avı yapabilmek için temel olarak neleri bilmek gerekir?

 2. ceyhun der ki:

  deneme

 3. Cengiz Ceylandağ der ki:

  5 yıldır her sene geldiğimiz Adrasan’a bu senede büyük bir heyecan ve keyif ile geldik. Kızımız henüz 2 yaşında olduğu için bu sefer balığa yalnız çıktım. Eşim ile çıktığımız balık avları hem daha keyifli, hemde daha kısmetli oluyor. Herkese eşiyle balığa çıkmasını tavsiye ederim.

  Bu sene iki gün balık avına çıktım. Her ikisinde de balık gecikince daha çabuk tutacağıma inandığım için eşimi aradım. Gerçekten de ilk gün konuştuktan 5 dk, 2 gün konuştuktan 10 dk sonra balıkları yakaladık. 🙂 Hatunların bu konuda şansları daha yüksek. Bu senede kısmetimizde balık tutmak varmış. Bu sayede tatilimizden yine büyük keyif aldık. Adrasan’ın güzel ortamında dinlenip enerjimizi depoladık.

  Allah kısmet ederse 2018 de de yine Adrasan’da benzer bir tatil yapacağız.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.